תכנון גינה

לא צריך להיות איש מקצוע כדי לדעת כי גינה היא הרבה יותר מחלל רגיל בבית, דרך תכנון ועיצוב נכון של גינה אנו יכולים להפוך את החלל לאחד החללים העיצוביים, הפונקציונאליים ואף הנעימים ביותר לשהייה בבית. הגינה זה המקום שלנו לנוח מכל נבכי היום, לשתות כוס קפה וליהנות מצמחייה מרהיבה לרבות פריטים עיצובים ופונקציונאליים אחרים שפשוט הופכים את החוויה לעוצרת נשימה. עיצוב ותכנון גינה איננה מלאכה קלה ודורש התייחסות של בעל מקצוע המתמחה בתחום – אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות, אנשי המקצוע של ירוק גינון אורבני פה בשביל לעשת לכם סדר.

תכנון גינה: עושים סדר

יצא לכם לשמוע פעמים רבות את הביטוי "תכנון גינה" אך לא תמיד הבנתם מה זה בדיוק אומר. תכנון גינה הוא חלק בלתי נפרד מעיצוב הגינה שלנו, דרך תכנון נכון של הגינה אנו יכולים לגעת במגוון רחב של היבטים לרבות היבטים פונקציונאליים, אסתטיים ועיצובים ותקציביים. במלאכת התכנון אנו נשים לב למגוון רחב של דברים – כיווני השמש, כיווני האוויר, הגדרות תקציביות, התאמת צמחיה המתאימה לאקלים המקומי, בניית תשתיות ושאר ירקות.

טיפים לתכנון גינה

אנשי המקצוע של ירוק גינון אורבני ריכזו עבורכם מספר טיפים לתכנון גינה בצורה נכונה:

  • תקציב ידוע מראש – על מנת להימנע מחריגות כלכליות אנו נרצה בראש ובראש לעבוד אל מול תקציב ידוע מראש אותו אנו מוכנים להוציא על הגינה. כמו כן שימו לב להוצאות החודשיות אותן אתם צריכים להוציא על הגינה והכניסו זאת בחשבון.
  • לעשות סדר בראש – לפני שאתם מתחילים להתרוצץ, תפתחו מחברת ותעשו לכם מעט סדר בראש – איך אתם רואים את הגינה שלכם נראית, מה הם הדברים שחשובים לכם, אילו צמחיה הייתם רוצים לראות שם?
  • הדברה – אנו נרצה לשמור על הגינה שלנו נקייה מפני חרקים ומזיקים לכן אנו ממליצים לכם לבצע מלאכת הדברה טרם תכנון הגינה שלכם.
  • החשיבות בעבודה עם בעל מקצוע – לעניות דעתנו זהו הטיפ החשוב ביותר, על מנת להימנע מבזבוז של משאבים, כסף וזמן ובכדי לייעל את תכנון הגינה אלפי מונים אנו מציעים לכם לעבוד עם בעל מקצוע המתמחה בתחום – הוא ידע איך לנהל את התקציב שלכם ואת הרצונות שלכם בצורה מקצועית ולא מתפשרת.

להגשים את כל החלומות: האם ניתן להקים גינות בהתאמה אישית?

רובנו חולמים חלומות, יש חלומות שנוכל להגשים ויש חלומות שסביר להניח שכבר לא נוכל להגשים בחיינו. עיצוב גינה בהתאמה אישית הוא לחלוטין חלום אותו נוכל להגשים ואף לפרוץ כל תקרת זכוכית של החלום שלנו. משקי בית רבים הניגשים לתכנון גינה תוהים האם הם בוחרים גינה מתוך "קטלוג" מובנה מראש או שמא הם יכולים לעצב, לתכנן ולהקים את הגינה שלהם בהתאמה אישית לצרכים שלהם.

 

תכנון גינה הינו תהליך הנעשה אל מול אדריכל ו/או בעל מקצוע המתמחה בעולם התכנון והעיצוב ונעשה תוך כדי שיתוף פעולה מלא איתכם – בעלי הנכס. כיום ירוק גינון אורבני נותנת לקהל לקוחותיה את האפשרות ליהנות מהאפשרות לתכנן את הגינה בהתאמה אישית הן מבחינה עיצובית והן מבחינה פונקציונאלית ומספקת מגוון רחב של פתרונות משלימים לגינה.

מה הם היתרונות של תכנון מקצועי לגינה?

עבודה עם בעל מקצוע המתמחה בתכנון מקצועי לגינה טומנת בחובה לא מעט יתרונות. בין היתרונות הבולטים אנו רואים:

  • מענה מקצועי תחת קורת גג אחת –  תכנון מקצועי לגינה נותן לנו את האפשרות ליהנות ממענה מקצועי מבעל מקצוע המתמחה בתחום אשר יספק לנו את כל הצרכים שלנו תחת קורת גג אחת ובהתאם לצרכים האישיים שלנו.
  • חיסכון בעלויות – הדעה הרווחת היא שתכנון גינה הנעשה באופן עצמאי יכול להוביל לכדי חיסכון בעלויות, אך אנו למדים כי ההפך הוא הנכון. תכנון הנעשה על ידי בעל מקצוע המתמחה בתחום יכול לחסוך לכם עלויות רבות בעתיד מאחר וההליך התכנוני נעשה בצורה מקצועית – התאמת צמחיה, תכנון שבילי גישה, תשתיות, פתרונות משלימים, מיקום מסלעות ועוד מגוון רחב של היבטים בהם בעל המקצוע נוגע. כל אלה חוסכים עלויות רבות לטווח הקצר והרחוק.
  • תכנון נכון ומקצועי – תכנון נכון ומקצועי לא מדבר על עיצוביות לחוד ופונקציונאליות לחוד אלא על שילוב הרמוני של השניים. במלאכת התכנון יפעל בעל המקצוע ללא לאות לתכנן תכנית השקיה מסודרת ומקצועית שתתן לצמחים את המעטפת המדויקת לה הם זקוקים. כמו כן, לצד תכנון נכון מבחינה פונקציונאלית אנו נראה גם את העולם העיצובי – תכנון הגינה בצורה עיצובית על כל צורותיה: בריכות נוי, מטבחי חוץ, שבילים ושאר אלמנטים נוספים.

מהי העלות של תכנון גינות?

לאחר לבטים רבים החלטתם לתכנן ולעצב את הגינה שלכם מחדש, אנשים רבים תוהים כמה מלאכת תכנון גינה תעלה להם. הלכה למעשה כאשר אנחנו מדברים על הקמת לצד תכנון גינות איננו רואים מחיר אחיד אלא מחיר המשתנה בהתאם למגוון רחב של היבטים המשפיעים עליו בצורה ישירה. בין ההיבטים אשר ישפיעו על העלות אנו רואים – החברה איתה אנו נבחר לעבוד(ניסיון לצד ותק ומוניטין), אפיון הגינה, צרכים ודרישות, תשתיות נחוצות, דרישות עיצוביות והגדרת תקציב ראשונית. לאחר שיוגדרו כל אלו תפעל החברה ללא לאות לבניית תכנית תכנון הגינה שלכם לצד הצעת מחיר מסודרת. אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם אנשי המקצוע של ירוק גינון אורבני לשם קבלת הצעה מסודרת ומותאמת אישית לתכנון הגינה שלכם.

למה כדאי להיעזר באיש מקצועי המתמחה בתכנון גינות?

תכנון גינות איננה מלאכה קלה ודורשת מקצועיות ומיומנות, במרוצת השנים יצא לנו לפגוש אלפי משקי בית אשר ניסו לתכנן בעצמם את הגינה שלהם ומצאו את עצמם עומדים אל מול קשיים רבים ולעיתים אף מבזבזים זמן, כסף ומשאבים רבים. איש מקצוע המתמחה בתחום ידע לגשת אל מרחב הגינה בצורה נכונה, אסתטית ופונקציונאלית תוך כדי שהוא מסתכל על התמונה הכוללת ועל כל תנאי השטח הרלוונטיים.

כאשר אנחנו עובדים עם איש מקצוע המתמחה בתכנון גינות אנו נקבל תכנית עבודה מפורטת ומסודרת אשר תראה לנו איך הגינה תראה בסוף המלאכה, כמו כן יתבצע תכנון מקיף ואיכותי בכל הקשור לשבילי כניסה, יציקות, בריכות נוי, מסלעות ושאר תשתיות – כך תוכלו להיות בטוחים שהגינה שלכם תחת ידיים טובות.

אנו למדים כי יש משקל רב לחברה איתה אנו נבחר לעבוד, איש מקצוע ללא ניסיון לצד ותק ומוניטין בתחום יכול לגרום למגוון רחב של בעיות לרבות – בעיות של יציקות החוץ, סדקים, שברים, צמחיה אשר נשתלה במקומות לא נכונים ולא מותאמים לאקלים הבית, תכנון השקיה שנעשה בצורה לא איכותית, אסתטיקה ופונקציונאליות. לכן בדקו כי בעל המקצוע איתו אתם עובדים הינו בעל מקצוע בעל ניסיון, ותק, מוניטין ובעל חוג לקוחות רחב בתחום אשר יכול להעיד על פועלו.

אמרתם תכנון גינות אמרתם ירוק גינון אורבי

חברת ירוק גינון אורבני הוקמה לפני כ-עשור על ידי גלעד ודוד. החברה מתמחה בתכנון והקמת גינות גג, גינות קרקע ומשרדים ובמרוצת השנים הקימה מאות גינות בסגנונות רבים ומגוונים בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות שלה הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי.

ירוק גינון אורבני חורטת לדגלה חדשנות, מקצועיות ושירותיות ועובדת ללא לאות לשם הגשמת ערכים אלו. כיום החברה מונה מספר צוותים מקצועיים אשר נותנים מענה מקצועי בעולמות הגינון.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו לבחור נכון – זה הזמן לבחור ירוק גינון אורבני