הקמת גינות

החלטתם להוסיף קצת שמח וירוק לחייכם, אנחנו לגמרי יכולים להבין אתכם. הקמת גינות יכולה להיות לעיתים מלאכה לא קלה במיוחד אך יחד עם ליווי ואפיון נכון גם השמיים הם הגבול. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות הקמת גינות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של ירוק גינון אורבני פה על מנת לעשות לכם מעט סדר.

מהם הדברים אותם אנו צריכים לדעת טרם הקמת גינה?

אתם מעוניינים להקים גינה אך יחד עם זאת אתם תוהים מה הם הדברים אותם אתם תצטרכו לדעת טרם הקמת הגינה. כאשר אנחנו מדברים על הקמת גינה אנו מדברים על מלאכה לא פשוטה במיוחד אשר צריכה להיעשות על ידי בעל מקצוע בעל ניסיון ומוניטין בתחום. במרוצת השנים פגשנו לא מעט אנשים אשר בחרו להקים את הגינה שלהם לבד מתוך חזון ואהבה לעולם הירוק והצמחים אך ללא שום ניסיון – כתוצאה מכך מצאו את עצמם אותם אנשים מבזבזים לא מעט כסף, משאבים ואף במקרים מסוימים גם הורסים את הגינה שלהם. הקמת גינה ו/או תכנון גינה צריך להיעשות בליווי של בעל מקצוע אשר יעזור לכם לאפיין את הצרכים ואת החלל שלכם.

איך אתם רואים את הגינה שלכם?

כבר מספר שנים שיש לכם חלום להקים גינה, אין זה משנה אם מדובר בגינת גג, גינה פרטית בחצר הבית או שמא גינה בארגון ו/או בעסק בו אתם עובדים. עולם הגינון, הפרחים והצמחייה זורם לכם בווריד ויש לכם לא מעט רעיונות. אנו מציעים לכם לקחת את כל החלומות שלכם ולהוריד אותם לכדי כתב, אתם לבטח תופתעו לדעת שלא מעט מהם תוכלו להגשים. לאחר שאפיינתם את כל הצרכים שלכם ואת החלומות שלכם זה הזמן להגיע אל בעל מקצוע בעל ניסיון בתחום אשר ידע לאפיין את הצרכים ולהתאים את החלומות שלכם בהתאם לחלל, לאופיו, לגודלו ולתשתיות השונות הנדרשות.

מה הם סוגי הגינות הנפוצים ביותר?

ישנם לא מעט סוגי גינות נפוצים ופתרונות גינון שונים, בין סוגי הגינות הנפוצים ביותר אנו רואים:

  • עיצוב גינות למשרדים – בשנים האחרונות אנו רואים אלפי משרדים ברחבי הארץ אשר מבינים כי גינה איכותית למשרד לגמרי יכולה לעשות את ההבדל. משרד לעיתים יכול להיות מקום משעמם ואפור להגיע אליו, צמחיה למשרד לחלוטין לוקחת את התחושה הזו צעד אחד קדימה ומעצימה אותה אלפי מונים אל הפן החיובי. כמו כן דרך גינה איכותית למשרד תוכלו לשדר מסר של אמינות ויוקרה ולהפוך את החלל לנעים יותר לישיבה.
  • גינות קרקע – גינות קרקע נחשבות לאחת מן הגינות השכיחות ביותר, הקמת גינה זו דורשת אפיון נכון של הקרקע, הכנות של מערכות המים והחשמל, כיווני שמש ואוויר ולאחר מכן אפיון מלא לצד תכנית עבודה מפורטת.
  • עיצוב גינות גגגינות גג הפכו לאחד הטרנדים הבולטים ביותר, הקמת גינות גג הם מלאכה לא פשוטה אשר דורשת מיומנות ספציפית במלאכה זו. ניתן להגיד בפה מלא כי היא שונה אלפי מונים מעיצוב גינות למשרדים ו/או עיצוב גינות קרקע. הקמה זו דורשת מערכות השקייה ייעודיות, טכניקות איטום והתקנת מערכות ניקוז מתקדמות.

מה חשוב לדעת על הקמת גינה בהתאמה אישית?

הקמת גינות

כיום ניתן לראות מגוון רחב של סגנונות עיצוב שונים ולעיתים ניתן ללכת לאיבוד בין כל ההיצע הזה. יחד עם זאת, ניתנת בפניכם האפשרות לעבוד יחד עם חברה המתמחה בעולם הגינון ולבנות יחד איתם אפיון לצד תוכנית מלאה להקמת הגינה שלכם בהתאמה אישית.

מה המחיר של הקמת גינה?

אנשים רבים תוהים מהו המחיר של הקמת גינה, הלכה למעשה אין שום מחיר אחיד. ישנם לא מעט פרמטרים מהם יורכבו מחיר הקמת גינות: הניסיון של החברה איתה תעבדו, המוניטין, התשתיות שידרשו, השטח בו תרצו להקים את הגינה ושאר הדרישות שלכם הקשורות לתפעול והקמת הגינה. אנו ממליצים לכם לגשת אל שיחת אפיון בה תוכלו לקבל הצעת מחיר לגינה החדשה שלכם.

איך לבחור חברה המתמחה בהקמת גינות?

בחירת חברה המתמחה בהקמת גינות זה לא דבר קל אך באותה הנשימה גם לא דבר מסובך במיוחד, ריכזנו עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם:

  • ניסיון ו-ותק – אחד הדברים החשובים ביותר הוא הניסיון לצד הותק של החברה איתה אנחנו נבחר לעבוד. חברה בעלת ניסיון ו-ותק תדע איך לגשת אל החלל שלנו בצורה נכונה יותר וחכמה יותר תוך כדי מתן פתרונות יצירתיים לחללים מיוחדים.
  • מוניטין החברה – מוניטין החברה חשוב גם הוא, אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר צברה לה במרוצת השנים מוניטין גבוה בתחומה ונחשבת לחברה אמינה ומקצועית.
  • חוות דעת והמלצות – חוות דעת והמלצות חשובים גם הם, אנו מציעים לכם לבקש לדבר עם חלק מחוג לקוחותיהם של החברה איתה תבחרו לעבוד. כמו כן תוכלו לבקש לראות תיק עבודות שלהם.
  • פועלים לחדשנות – עולם הגינון בשנים האחרונות הפך לאמנות של ממש, כתוצאה מכך אנחנו רואים לא מעט אביזרים טכנולוגיים, טכניקות ושאר אמצעים הנכנסים אל חיינו ברוח סערה וטורפים את כללי המשחק. אנו נרצה לעבוד עם חברה אשר חרטה לדגלה חדשנות, מקצועיות ושירות ברמה הגבוהה ביותר.

 

למה מומלץ להקים גינות עם ירוק גינון אורבני?

חברת ירוק גינון אורבני הוקמה לפני למעלה מ – 10 שנים על ידי גלעד פרלסון ודוד אלטרס אשר היכרותם בשירות הצבאי הובילה לשיתוף פעולה יוצא דופן בעולמות הגינון, העיצוב, תכנון לצד הקמת מרחבים ירוקים. החברה עובדת ללא לאות ובמרוצת השנים עבדה אל מול מאות לקוחות פרטיים, מוסדות ועסקים ומתמחה בהקמת גינות גג ייעודיות, גינות קרקע ומשרדים. החברה חרטה לה לדגל חדשנות, מקצועיות ושירות ומקצה את כל המשאבים לשם הבטחת אלו. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו, זה הזמן לבחור נכון – בוחרים ירוק גינון אורבני.